KINEZJOLOGIA EDUKACYJNA - METODA PAULA DENNISONA

KINEZJOLOGIA EDUKACYJNA - METODA DOKTORA PAULA DENNISONA

Drodzy uczniowie i rodzice. W obecnym czasie - gdy jesteśmy uziemieni w naszych domach - brakuje nam ruchu, co wpływa niekorzystnie na nasz organizm. Z pomocą mogą nam przyjść krótkie ćwiczenia motoryczne, które wspierają naturalny rozwój człowieka. W załączonej prezentacji zajdziecie opis kilku takich ćwiczeń. Zapraszamy do skorzystania, naprawdę warto !!!
Prezentacja została udostępniona za zgodą autora.